Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Novinky
Prehľad všetkých programových noviniek za posledných 12 mesiacov

13.12.2017

Skylink má pre vás stále niečo nové. Aby nebolo nutné prehľadávať históriu noviniek, pripravili sme pre vás jednoduchý prehľad všetkých hlavných programových zmien za uplynulý rok.

esportsTV – nový program pre zákazníkov Skylinku

27. 9. 2016bude programová ponuka Skylinku obohatená o ďalší HD program –esportsTV. Zákazníci Skylinku budú môcť túto stanici prijímať v HD kvalite v rámci platených balíčkovSmart, Flexi7, Multi, Kombi, Multi HD, HD Plus a Komplet.

 

esportsTVje nová, špecializovaná televízna stanica, ktorá sa zameriava na oblasť tzv. e-športu. V priebehu roka ponúkne svojim divákom viac ako 1000 hodín živého vysielania z tých najväčších turnajov e-športu, a to vrátane špičkových profesionálnych líg a šampionátov ako je ESL One, Intel® Extreme Masters, Pro League a ďalších. Napríklad už 1. a 2. októbra si budú môcť diváci užiť živý prenos z najväčšej svetovej udalosti e-športu – ESL One New York.

E-šport (alebo tiež elektronický šport) je nový športový a zábavný formát, v ktorom ide o súťaže hráčov počítačových hier. Jeho popularita v poslednej dobe rastie takmer exponenciálnou rýchlosťou a očakáva sa, že do konca tohto roku sa masa fanúšikov rozrastie o ďalších 200 miliónov. Spoločnosť ESL, ktorú vlastní skupina MTG a je najväčšou spoločnosťou zameranou na e-šport, zahájila globálne televízne vysielanie ako prvá na svete v máji 2016 a už dnes je stanica esportsTV známa fanúšikom v severských a pobaltských regiónoch, a to prostredníctvom platených televíznych balíčkov spoločnosti MTG, rovnako ako rady ďalších distribútorov – Telenor, Com Hem a Telia.


Okrem zákazníkov Skylinku v Českej republike a na Slovensku bude táto stanica dostupná tiež ďalším zákazníkom satelitných platforiem spoločnosti M7, ako je Canal Digitaal v Holandsku či TV Vlaanderen v Belgicku, čím sa dostane do takmer 1 milióna domácností.

 

Technické parametre pre naladenie programu esportsTV:

Satelit:                                  Astra 23,5°E
Kmitočet:                             11 973 MHz
Polarizácia:                          Vertikálna
FEC:                                       2/3
Symbolová rýchlosť:          29 900 kS/s
Norma:                               DVB-S2/8PSK
Pilot:                                    OFF


Pre príjem HD programov je nutný HD satelitný prijímač (najlepšie s označenímSkylink READY):

  • Diváci, ktorí používajú satelitný prijímač s označenímSkylink READY, majú istotu, že ich prijímač je HD a budú teda môcť bez problémov prijímať aj programesportsTV. A navyše vďaka funkcii„Fast Scan“, ktorou je vybavená väčšina týchto prijímačov, nemusia nič ladiť – program nájdu automaticky naladený na pozícii112.
  • Diváci, ktorí používajú HD satelitný prijímač bez označenia Skylink READY, resp. bez funkcie FastScan budú musieť program najprv naladiť. V tom prípade odporúčame postupovať podľa návodu k obsluhe daného satelitného prijímača a použiť vyššie uvedené technické parametre pre naladenie.
  • Diváci bez HD prijímača nemôžu prijímať žiadne programy Skylinku v HD rozlíšení – odporúčame kúpu nového HD satelitného prijímača – navštívte niektorého z predajcov satelitnej techniky alebo využite zvýhodnenú ponuku Skylinku.
(C) 2013 Skilink.sk Pobočka : Moyzesova 2/A (vedľa TATRABANKY) , Pezinok , info : 0902 494 669 číslo dostupné po - pia od 09.00 - do 18.00
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.