Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Servisné poplatky
  3. Servisný poplatok

Servisný poplatok

Servisný poplatok pokrýva náklady na prevádzku, administratívu, technické zabezpečenie a zákaznícky servis satelitnej televízie Skylink a vzťahuje sa ... celý popis
Nie sme platcovia DPH
55,60 EUR
Rok
Číslo produktu:10016
Kompletné špecifikácie

Servisný poplatok pokrýva náklady na prevádzku, administratívu, technické zabezpečenie a zákaznícky servis satelitnej televízie Skylink a vzťahuje sa na všetky dekódovacie karty Skylink. Servisný poplatok nesúvisí so zvolenou programovou ponukou.

Výška Servisného poplatku je  55,60 EUR na 12 mesiacov.

V ponuke je tiež zvýhodnená varianta – 3,69 EURO na mesiac (len pri pravidelnej mesačnej platbe prostredníctvom SIPO alebo Inkaso z  účtu).

Na každej registrovanej dekódovacej karte Skylink s uhradeným Servisným poplatkom je automaticky dostupný programový balíček Digital.

Servisný poplatok je zahrnutý v cene všetkých Základných a Doplnkových balíčkov – ak je teda na dekódovacej karte uhradený, je možné si zároveň predplatiť aj ľubovoľný balíček. Čerpanie už zaplateného Servisného poplatku je automaticky pozastavené a zostatková suma je využitá až po ukončení predplatného zvoleného balíčka.

Tovar zaradený v kategóriách
Pobočka : Moyzesova 2/A (vedľa TATRABANKY) , Pezinok 
info : 0911 760 927 číslo dostupné po - pia od 09.00 - do 18.00
(C) 2019 Dvbsat,s.r.o.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.